dafadfadfdf daf,d dafdafdafafdf fadf,adfdsf adfadffdffsfddsfdsfasdf,adf adf

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی صنعت نور

 

1. این قوانین عملکرد فروشگاه را تعریف می‌کند، از جمله قوانین ثبت سفارش برای محصولات موجود در فروشگاه، حقوق و تعهدات مشتری و مدیر، شرایط انعقاد و فسخ قراردادهای فروش محصول، انصراف از قرارداد فروش، رویه‌های مطابق، و همچنین اصول حفاظت از داده‌های شخصی. همچنین تمامی مقرارت تعیین شده برای تمام مشتریان، از جمله کاربران و مشتریانی که ثبت سفارش خود را انجام داده‌اند، قابل اجرا است. هر کاربر فروشگاه موظف است با مقررات آشنا شده و مفاد آن را رعایت کند.

2. هر شخصی که از خدمات و محصولات فروشگاه استفاده می‌کند، این امکان را دارد که از طریق راه‌های ارتباطی از جمله ایمیل و شماره تلفن درج شده در برگه «تماس» و فرم تماس با ما، در وب‌سایت فروشگاه صنعت نور با مدیر و پرسنل فروشگاه ارتباط برقرار کند.

3. بررسی محصولات فروشگاه ، نیازی به ثبت نام ندارد. تنها ثبت سفارش توسط مشتری برای محصولات موجود در فروشگاه پس از ثبت نام تعریف شده در بند 3 ، با ارائه اطلاعات شخصی و آدرسی لازم که امکان انجام سفارش بدون ثبت نام را فراهم می‌کند، امکان پذیر است.

4. جهت استفاده از خدمات فروشگاه، بررسی و ثبت سفارش محصولات موجود، همراه داشتن:

الف) کامپیوتر، لپ تاپ و یا تلفن همراه  دارای دسترسی به اینترنت الزامی است.

ب) مرورگر وب، مانند اینترنت‌اکسپلورر، موزیلا فایرفاکس، گوگل کروم، اپرا، سافاری

ج) جاوا اسکریپت در مرورگر فعال باشد.

د) شماره تلفن و آدرس پست الکترونیکی فعال (آدرس ایمیل) الزامی است.

5. کاربر موظف است با رعایت مقررات قانونی و اخلاقی، کپی رایت و مالکیت معنوی فروشنده و اشخاص ثالث از خدمات وب‌سایت و فروشگاه استفاده کند. هرگونه اقدامی که بر عملکرد صحیح فروشگاه تأثیر بگذارد از جمله دخالت در محتوای فروشگاه یا عناصر فنی آن و ارائه محتوای غیرقانونی ممنوع است. استفاده از فروشگاه برای مقاصدی غیر از آن که در ابتدا برای آن ایجاد شده است، به ویژه از جمله ارسال هرزنامه، یا به عنوان مثال انجام فعالیت‌های تجاری، تبلیغاتی ممنوع است.

6. فروش محصولات موجود در فروشگاه از طریق اینترنت و در قالب قرارداد فروش (فاکتور فروش) منعقد شده و مطابق با قانون حقوق مصرف کننده در قانون انجام می­شود.

7. کالاهایی که در لحظه ثبت سفارش در سایت فروشگاه  صنعت نور می‌شود به معنای موجود بودن قطعی کالا نیست و درصورت ناموجود بودن کالا، فروشگاه صنعت‌نور موظف است طی 24 ساعت کاری آینده به اطلاع مشتری برساند و مبلغ کامل آن را به مشتری عودت دهد.

8. ثبت سفارش با پذیرش شرایط معرفی شده در این آیین نامه برابر است.

 

شرایط ثبت نام در فروشگاه اینترنتی صنعت نور

 

1. ثبت نام در فروشگاه و همچنین استفاده از امکانات فروشگاه رایگان است.

2. برای ثبت نام در فروشگاه (تنظیم حساب کاربری) باید فرم ثبت نام را به صورت صحیح و کامل با ذکر نام و نام‌خانوادگی، آدرس محل سکونت، آدرس ایمیل، شماره تلفن و رمز‌عبور تکمیل شود. همچنین کاربر باید مقررات فروشگاه را بپذیرد و رضایت خود را برای پردازش داده‌های شخصی تا حدی که برای ارائه صحیح خدمات از طریق وسایل الکترونیکی و اجرای صحیح سفارشات مشتری ضروری است ، اعلام کند.

3. مدیر اطلاعات هویتی مشتریان موجود در فرم ثبت نام را کنترل یا تأیید نمی­کند. قوانین و مقرراتی که در فرم ثبت نام به عنوان یک الزام ذکر شده‌است ، برای ایجاد حساب کاربری و برای اجرای صحیح سفارش ضروری هستند.

4. مشتری همزمان با ثبت نام، کلیه مفاد این آیین‌نامه را می‌پذیرد و نسبت به مفاد این آیین نامه اعلام آگاهی و انجام کلیه الزامات و شرایط مندرج در مقررات مربوط به مشتری را اعلام کرده است. مشتری اعلام می‌کند که داده‌های ارائه شده در طول فرآیند ثبت نام واقعی است. مدیر ممکن است ثبت نام مشتری را در صورت وجود سوء ظن مبنی بر نادرست بودن داده‌های ارائه شده در مواردی که به درستی موجه است مشروط کند و یا آن را لغو نماید.

5. پس از ثبت نام در سایت، هر ورود با استفاده از اطلاعات ارائه شده در فرم ثبت نام انجام می‌شود. مشتری پس از ارائه آدرس ایمیل و رمز‌عبور در فروشگاه (در زمان ورود) به حسابی که در فرم ثبت نام به وی اختصاص داده شده است، دسترسی پیدا می­کند. دسترسی به حساب مشتری با یک رمز‌عبور جداگانه محافظت خواهد شد.

6. حساب کاربری شامل داده‌های مشتری ارائه شده در فرم ثبت نام است. در صورت تغییر مشخصات کاربری، مشتری باید مشخصات خود را در حساب کاربری به روز کند، اما تکمیل اطلاعاتی که در فرم ثبت نام به صورت یک اقدام اجباری عنوان شده‌است، در هنگام استفاده از خدمات فروشگاه نمی‌تواند توسط مشتری حذف شود و در چنین شرایطی مشتری باید حساب کاربری جدیدی در سایت ایجاد نماید.

7. هر شخص یک حساب منحصر به فرد دارد و اشتراک گذاری، فروش یا واگذاری حساب به هر طریقريال به افراد دیگر یا ارائه رمز عبور حساب به دیگران غیرقابل قبول است. رمز‌عبور محافظت در برابر تلاش احتمالی هک اشخاص ثالث است. به منظور محافظت از حساب در مقابل هرگونه چالش و یا تهدیدی نظیر هک، مشتری نباید از کلمات یا اطلاعات مربوط به حساب در رمز عبور استفاده کند. رمز عبور به دلایل ایمنی باید شامل حروف و اعداد باشد. اگر مشتری با استفاده از رایانه شخص ثالث وارد فروشگاه شود، نباید رمز عبور خود را در آن مرورگر ذخیره کند.

8. مدیر این حق را برای خود محفوظ می‌دارد که از ایمیل و شماره تماس ارائه شده توسط مشتری به عنوان وسیله ارتباطی با مشتری به منظور بررسی وضعیت حساب کاربری و همچنین در سایر موارد مربوط به عملکرد فروشگاه و‌یا ارائه خدمات استفاده کند.

9. مسئول وب‌سایت می‌تواند حساب مشتری را حذف کند (فسخ قرارداد ارائه خدمات به روش الکترونیکی از نظر ایجاد و استفاده از حساب مشتری) در صورتی که:
الف) مشتری اقداماتی را برخلاف مفاد قانون و یا مفاد آیین­نامه مورد نظر انجام دهد.

 ب) امنیت حساب ‌کاربری مورد تهدید و یا سو استفاده قرار گرفته باشد. در چنین شرایطی، ممکن است دسترسی به خدمات انتخابی ارائه شده توسط مدیر، به طور موقت محدود شود و استفاده بیشتر مشتری از حساب را با تغییر رمز‌عبور این حساب مشروط سازد و پس از تغییر رمز عبور، مشتری دسترسی به حساب اصلی را بازیابی کند.

 

شرایط و دستورالعمل‌های کلی فروشگاه اینترنتی صنعت نور

 

1. مشتری می‌تواند محصولات انتخابی خود را در 24 ساعت شبانه روز و 7 روز هفته سفارش دهد.

2. برای ثبت سفارش لازم است با استفاده از حساب کاربری ایجاد شده، وارد فروشگاه شوید (مربوط به افرادی است که خود را در فروشگاه ثبت نام کرده و حساب ایجاد کرده اند)؛ یا از امکان ثبت سفارش بدون ثبت نام استفاده کنید.

3. ایجاد سفارش توسط مشتری به منزله پیشنهادی برای فروشنده برای وارد کردن توافقنامه فروش (خرید) محصول/محصولات سفارش شده است.

4. پس از ثبت سفارش، یک ایمیل خودکار به آدرس ایمیل مشتری ارائه شده در حساب مشتری، یا در طی مراحل ثبت سفارش برای خریدهای بدون ثبت نام ارسال می‌شود که تأیید می‌کند سفارش مشتری توسط مشتری دریافت شده است.

5. مسئول وب‌سایت اطلاعات ارائه شده توسط مشتریان را در طول فرآیند ثبت سفارش، کنترل و تأیید نمی‌کند. مشتری اعلام می‌کند که داده‌های ارائه شده در طی فرآیند ثبت سفارش درست است. همچنین می‌تواند پذیرش سفارش مشتری را مشروط به احراز هویت داده‌های ارائه‌شده در موارد موجهی که مشکوک به نادرست بودن داده‌ها است بررسی و ثبت کند. کاربر موظف است داده­های لازم برای اجرای سفارش را دائما بروزرسانی کند و هر تغییر داده‌ای که بر اجرای صحیح سفارش تأثیر دارد، فوراً به فروشنده اطلاع دهد.

6. در دسترس بودن محصول انتخاب شده توسط کاربر، شرط اجرای سفارش است. اگر محصول انتخابی ویا بخشی از محصولات موجود در سفارش در دسترس نباشد، مسئول وب‌سایت باید بلافاصله مشتری را در مورد این واقعیت با درخواست تصمیم گیری در مورد اقدامات بعدی در صورت اجرای سفارش مطلع کند. عدم تصمیم مشتری در مورد نحوه اجرای سفارش یا عدم امکان تماس با مشتری ناشی از شرایط خارج از کنترل فروشنده است و پس از 7 روز از عدم دریافت اطلاعات فوق از خریدار، برابر است با انصراف مشتری از اجرای دستور، و سفارش به طور خودکار لغو می‌شود. اگر مشتری قبلاً برای محصول، هزینه‌ای پرداخت کرده باشد، فروشنده مبلغ پرداختی برای سفارش شامل هزینه‌های تحویل پرداخت شده را طی مدت 7 روز، از زمان لغو سفارش بازپرداخت می‌کند.

 

شرایط پرداخت در فروشگاه اینترنتی صنعت نور

 

1. قیمت‌های ارائه شده در کنار محصولات موجود در فروشگاه، قیمت‌هایی هستند که با تومان ایران محاسبه شده و نمایش داده می‌شود. هزینه تحویل محصول انتخاب شده توسط مشتری با مقدار مشخص شده در سفارش به مبلغ سفارش اضافه می‌شود. اطلاعات مربوط به مبلغ کل سفارش، شامل هزینه تمام محصولات و تحویل آن‌ها مطابق با روش تحویل انتخاب شده توسط مشتری، در چارچوب "سبد خرید" مشتری، سفارش ثبت و به مشتری ارائه و ارسال می‌گردد.

2. کاربر می‌تواند یکی از روش‌های پرداخت در سایت را برای محصولات سفارش داده شده انتخاب کند..

3. فروشنده پس از اجرای سفارش، برگه فروش (فاکتور) را صادر و در اختیار مشتری قرار می‌دهد.

4. در صورتی که مبلغ پرداختی برای محصولات سفارش داده شده ظرف 24 ساعت از زمان پذیرش سفارش برای اجرا به حساب فروشنده واریز نشود (به استثنای پرداخت هنگام تحویل)، سفارش به صورت خودکار لغو خواهد شد.

5. در صورتی که محصولات ارائه شده موجود در فروشگاه دارای گارانتی باشد، در قسمت توضیح محصول و ویژگی‌ کالا این موارد عنوان خواهد شد.

 

هزینه‌های تحویل 

 

1. محصولاتی که فرایند ثبت سفارش آن‌ها به طور کامل انجام شده­است تا مدت زمان حداکثر 3 روز کاری در پروسه فرایند ارسال و تحویل محصول قرار خواهند گرفت.

2. هزینه‌ ارسال محصولات با در نظر گرفتن تعرفه‌های حمل‌و‌نقل به طور کامل به عهده مشتری است.

3. تمامی محصولات ارسالی، دارای بیمه حمل‌و‌نقل بوده و کاربر موظف است، هنگام دریافت محصول آن را بررسی و درصورت شکستگی و هرگونه مشکلی در محصول، آن را به مامور پست اطلاع دهد.

داده‌های شخصی

1. کاربر در زمان انجام ثبت‌نام یا ثبت سفارش، رضایت خود را برای پردازش داده‌ها (از جمله اطلاعات شخصی) موجود در فرم ثبت نام و سفارش توسط فروشنده در محدوده مجوز اعطا شده، اعلام می­کند.

2. هرمشتری می‌تواند به طور کامل به اطلاعات ثبت شده خود دسترسی کامل داشته باشد و هر گونه حذف یا افزودن اطلاعات کاربری خود را به راحتی انجام دهد.